Thumb

Feyyaz Ticaret

Hakkında

1983 yılında başlayan yolculuğunda global pazarın genişlemesiyle sektörün ihtiyacını karşılamak için önemli atılımlar yaparak istikrarlı büyümesini sürdüren Feyyaz Mobilya Malzemeleri Ticareti, müşteri memnuniyeti ilkesi ile mobilya malzemeleri alanında faaliyet göstermektedir.

Sunta (Yonga Levha), Melaminli Sunta (Suntalam), MDF, Melaminli MDF (MDFLam), Profil, Kenar Bandı, Highgloss MDF ve daha birçok mobilya malzemesini tek çatı altında toplayarak lokal tüketicilerin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinen firmamız için kalite, yenilik ve ulaşılabilirlik en önemli değerlerdir.

Ürün ve renk çeşitleriyle her türlü mobilya malzemesini bünyesinde barındırarak sektöründe öncü olan Feyyaz Ticaret hizmetlerine yeni yatırımlarla devam etmektedir.

Şirketimiz, müşteri odaklı çalışma prensibiyle, sizlere zaman kazandırmak ve iş bölümünde üzerine düşeni en iyi şekilde yapmak amacıyla, ham malzeme tedariği yanında, plakalarınızı istediğiniz ölçüde kesiyor, siparişleriniz doğrultusunda kenar bantlamasını yapıyor ve istediğiniz yere, istediğiniz zamanda güvenli bir şekilde teslim ediyor.

Bu bağlamda, müşterilerimizin talepleri bizler için önemlidir. Müşteri talep formumuzu kullanarak önerilerinizi ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.